Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
20 серпня

Про що мовчать чоловіки. На даху

Ціна: 200-420 грн

Festrepublic (Фест Репаблік)
м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
Купити квиток
200-420 грн
Купити квиток

Квитки на "Про що мовчать чоловіки. На даху"

Тривалість події — 120 хвилин.
20 серп., четвер

Про подію

"Про що мовчать чоловіки. На даху" в Festrepublic

Найпопулярніша моновистава Бродвею! ВПЕРШЕ НА ДАХУ! ВСЬОГО 200 КВИТКІВ!

Вистава проходитиме з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм. Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно! Готуйтесь до двох годин захвату і поринання у чоловічу реальність! Ще більше жартів, ще більше вражень!

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і…кожного з нас!

Чимало чоловіків впізнають себе, а жінки - своїх суджених! Буде весело і водночас правдиво! Про любов і побут, буденне і наболіле, про життя, як воно є!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖІ!

Недаремно «Дикун» настільки відомий і популярний в усьому світі!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі - Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Попереднє замовлення