Рус Укр Eng
Категорії Інформація
14 жовтня 2019

Пригоди Італійців в Італії

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
390-690 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки

Про подію

14 жовтня в національному драмтеатрі ім. Марії Заньковецької зіркова прем’єра дивовижної комедії на італійський лад. Нестримний сміх, цікавий сюжет і зіркові актори українського театру і кінематографу — все це чекає глядача вже скоро! Вистава «Пригоди італійців в Італії» у Львові — це вибухова суміш гумору, найталановитіших артистів і захоплюючої історії.

Компанію глядачеві складуть найвідоміші актори, чиї імена відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський та багато інших. Неперевершені артисти запрошують вас!

Італія, Неаполь. Дядечко-мільйонер Феліче Шошамокка приїжджає з візитом до свого племінника Чічілло, якому оплачує навчання в університеті. Студент-гуляка не в силах розповісти родичеві, що гроші давно прогуляв, а з інституту його вигнали. Тому коли дядько просить продемонструвати результати своєї праці — відкриті двері клініки для божевільних, хлопчина погоджується. Але що показувати дядькові, якщо ні медичного закладу, ні диплома лікаря-психіатра не існує! На допомогу приходять товариші горе-студента.

У хостелі «Stella» збираються друзі Чічілло, щоб розіграти перед дядьком спектакль. Вони видають себе за душевнохворих, про що дядько поки не здогадується. Мільйонер виявляється серед здорових людей, але чи так це насправді? У процесі спілкування Феліче розуміє, що з молодими людьми відбуваються якісь дивні речі. Незважаючи на те, що компанія складається з абсолютно здорових особистостей, обстановка нагадає справжню психлікарню!

Двогодинна постановка переконає глядача, що серед нас багато ось таких ось, на перший погляд, адекватних особистостей. Але насправді диваки всюди! Будьте обережні, можливо, один з них сидить біля вас, і зараз в голові прокручує план захоплення світу… Поспішайте купити квитки на виставу «Пригоди італійців в Італії» у Львові, щоб на власні очі побачити постановку з психами і дивацтвом.

Вистава йде українською мовою

Попереднє замовлення