Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Піккардійська Терція
03 вересня 2021

Піккардійська Терція

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 590-740 грн

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)
Площа Святого Юра 5

Про подію

«Піккардійська Терція» у Львові!

3 вересня 2021 року в Саду собору Святого Юра пройде виступ вокального ансамблю «Піккардійська Терція» з ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень» у Львові. Цей концерт відбудеться в рамках масштабного проекту «Україна 30». Дана програма втілює найдостойніші музичні традиції акапельного колективу за довгий і плідний період його майже 29-річної творчості. А головне - нарешті ми дочекалися повноцінного живого виступу «піккардійців», яким особливо важливо відкрите спілкування зі своїм слухачем.

Концерт вокального ансамблю "Сад ангельських пісень"

У програмі концерту вокального колективу прозвучать не тільки знамениті хіти, "Терція" спеціально згадає разом з вами народні пісні, з яких вони починали свою сценічну кар'єру. Крім того, ви почуєте абсолютно нові композиції з репертуару ансамблю і навіть рідкісні, але дуже улюблені музикантами роботи. У наступному році у «піккардійців» буде ювілей, а значить напередодні події слухачів чекає безліч сюрпризів. В цей насичений вечір буде відтворений справжній «Сад ангельських пісень».

Щоб потрапити на концерт «Піккардійської Терції» у Львові, купуйте квитки на сайті Контрамарка і в касах міста. Ще більше цікавих концертів в афіші Львова шукайте у нас на сайті.

Де послухати ангельський  акапельний спів у Львові? На концерті «Піккардійської Терції"!

  1. Унікальний вокальний колектив
  2. Чудове виконання а капела
  3. Ексклюзивна концертна програма

Пісні «Піккардійської Терції»:

  • «Старенький трамвай»
  • «Пустельник»
  • «Берег ріки»
  • «Шаляла»
Попереднє замовлення