Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
Pianoбой. Новый альбом
09 листопада

Pianoбой. Новый альбом

Ціна: 340-1340 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
340-1340 грн
Купити квиток

Квитки на "Pianoбой. Новый альбом"

Тривалість події — 100 хвилин.
09 лист., понеділок

Про подію

Pianобой у Львові!

9 листопада 2020 року у Львівській опері відбудеться концерт  Pianобой у Львові з презентацією нового альбому ХICТОРІ, платівка присвячена ювілею творчої діяльності Дмитра Шурова. З огляду на епідеміологічну ситуацію, організатори вирішили провести два концерти з 50% наповнення зали. Тому шанувальники ще мають унікальну можливість купити квитки на концерт Pianобой у Львові, який розпочнеться о 18 годині.

Додатковий безпечний концерт і новий альбом

За роки творчої діяльності музикант встиг перетворитися на самодостатнього незалежного артиста. Але й починалася його кар'єра досить вдало. Молодий талановитий піаніст співпрацював з Земфірою, потім був запрошений до складу “Океан Ельзи”. Вже на цьому можна було ставити крапку і спокійно жити до пенсії. Але ні. Дмитро Шуров обирає участь у міжнародному музичному проекті Esthetic Education, а згодом - починає сольні виступи. Ліричність, харизма, класична музична освіта, легкість, смак, драйв - у проекті Pianобой все звучить як треба, а любов прихильників музиканта тільки зростає. Тай сам Дмитро Шуров не відстає - попри всі складнощі, готовий зіграти одразу два концерти в один день, аби лиш ця зустріч відбулася! Цей концерт увійде в історію!

Щоб потрапити на концерт Pianобой у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і у касах міста. Ціна квитків від 290 до 1340 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди потрібно встигнути у Львові? На концерт Pianобой!

  1. Новий альбом
  2. Камерний концерт
  3. Неповторна атмосфера у Львівській опері

Pianобой пісні:

  • Шампанські очі
  • Скрябін
  • Злива
  • Родина
  • Все, що тебе не вбиває
  • На вершині
  • Кохання
Попереднє замовлення