Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
09 листопада

Pianoбой. Новий альбом

Ціна: 540-1340 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
540-1340 грн
Купити квиток

Квитки на "Pianoбой. Новий альбом"

Тривалість події — 120 хвилин.
09 лист., понеділок

Про подію

Pianoбой у Львові!

9 листопада 2020 року у Львівській Опері відбудеться концерт гурту Pianoбой у Львові з презентацією нового альбому ХICТОРI. Дмитро Шуров вже понад 10 років веде свою активну творчу діяльність і тепер хоче розповісти свою музичну історію шанувальникам. Ви почуєте нові оркестрові аранжування улюблених хітів і зовсім свіжі пісні колективу. На вас чекає суміш поп-музики, року, симфонічного звучання і електроніки.  А все разом це перетвориться на неймовірне життєрадісне шоу з ліричними нотами, як це вміє тільки Дмитро Шуров.

Концерт-презентація альбому ХICТОРI

Недарма за плечима цього хлопця співпраця з Земфірою, “Океан Ельзи”, Esthetic Education. Але повністю його ліричний герой розкрився лише у сольному проекті. Він меланхолійний, радісний, непосидючий, вдумливий, вільний і так само різний, як музика Pianoбой. І це точно варто почути!

Давайте проживемо і відчуємо цю історію разом. Щоб потрапити на концерт Pianoбой у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 540 до 1340 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з дівчиною у Львові? На концерт Pianoбой!

  1. Послухати нові пісні
  2. Провести романтичний вечір
  3. Закохатися один в одного знову

Pianoбой пісні:

  • «Кохання»
  • «Родимки»
  • «Шампанські очі»
  • «Родина»
  • «Все, що тебе не вбиває»
Артисти
Попереднє замовлення