Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
04 жовтня 2020

Осінній Джаз Просто Неба

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 340-540 грн

!Festrepublic (Фест Репаблік)
м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26

Про подію

Любі Друзі! Через хворобу одного з музикантів змушені перенести нашу подію на 30 вересня! Всі квитки залишаються дійсними!

Компанія «Bigshow Agency» представляє:

Кращі джазмени України представлять унікальну програму просто неба! 30 вересня о 19:30 у !FESTrepublic музиканти представлять «Осінній Джаз Просто Неба».

Програму підготували учасники проекту ShockolaD (Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Андрій Кохан) разом з неймовірним співаком Paul Komolafe з Нігерії. Разом музиканти створили дуже оригінальну джаз, фанк, фюжн, соул програму з відомих світових хітів легендарних музикантів - Майкла Джексона, Біла Візерса та багатьох інших.

Ігор Гнидин зазначив, що Пол Комолафе, який вніс свіже дихання, енергію та колорит музики соул, стане родзинкою концертної програми. Пол останніми роками проживає у Львові і співає як вокаліст, засновник та лідер госпел-хорів у Християнських середовищах України та Світу.

Ігор Гнидин запевнив, що неповторний, харизматичний, екзотичний вокал від Пола Комолафе разом з потужними джазовими імпровізаторами - це буде мистецький вибух, в якому всі, хто завітає, отримають порцію найвищої естетичної насолоди.

Як відомо, проект Shockolad -  це тандем відомих в Україні та Європі львівських джазових музикантів, композиторів - барабанщика Гнидина Ігоря та піаністки Анастасії Литвинюк, які разом співпрацюють і творять багато музики з різними талановитими та відомими музикантами.

До проекту доєднується відомий басист, викладач та блюзмен Андрій Кохан, який є невід‘ємною його частиною.

Організатори, як завжди, подбали про безпеку відвідувачів.

Попереднє замовлення