Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Оксана Муха. Зимний концерт
04 січня 2021

Оксана Муха. Зимний концерт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 490-790 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки

Про подію

Оксана Муха у Львові!

4 січня 2021 року у Театрі Заньковецької відбудеться Зимовий концерт Оксани Мухи у Львові. Новорічно-Різдвяні концерти переможниці шоу “Голос Країни” вже давно стали гарною традицією для містян і гостей Львова. Адже пісні Оксани Мухи - це завжди неймовірно теплі, світлі, щирі емоції. До репертуару співачки входять як традиційні фольклорні, так і авторські пісні, і всі вони обов'язково прозвучать під час зимового концерту. До речі, виступів заплановано цілих два.

Традиційний зимовий концерт

Особливим подарунком для всіх шанувальників стане живе виконання хіта “Не забувай мене”. Оксана  Муха вже готується до виступів і, разом зі своєю командою, запрошує всіх на святкову коляду. Адже у непрості часи потреба у любові та підтримці ще  більша. Тому давайте зустрінемось напередодні чергового локдауну і подаруємо один одному наші теплі погляди.

Щоб потрапити на Зимовий концерт Оксани Мухи у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 440 до 790 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти на зимові свята у Львові? На концерт Оксани Мухи!

  1. Теплі та щирі пісні у неповторному виконанні
  2. Зустріч з талановитою українською співачкою
  3. Відчуття справжнього свята

Оксана Муха пісні:

  • «Я піду в далекі гори»
  • «Де ти тепер»
  • «Гуцулка Ксеня»
  • «Ніч яка місячна»
  • «Шуміла ліщина»
  • «Ворожка»

Зимові концерти Оксани Мухи  відбудуться із дотриманням усіх карантинних норм, які діятимуть на день проведення заходів.

Попереднє замовлення