Рус Укр Eng
09 січня 2019

Оксана Муха. Різдво в Опері

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
250-950 грн

Львівський національний академічний театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Оксана Муха: Різдво в опері знову на українській сцені!

Ця жінка добре відома кожному мешеанцю Львова, і не дивно, адже її чарівне сопрано, визнане в усьому світі, супроводжує багато свят в місті. Особливо, якщо мова йде про таке сімейне торжество, як Новий рік та інші зимові свята. Різдво в опері - це унікальне явище, яке допоможе зануритися у вир українських пісень і музики, а також порадує істинно нашим колоритом, голос якого лунав навіть із зарубіжних рядків. Купити квитки на концерт можна прямо зараз за ціною від 100 до 950 гривень.

Концерт талановитої співачки зі Львова та її чарівний, унікальний голос

Оксана Муха - талановита співачка і скрипалька, яка з'явилася на сцені зовсім недавно. Вона завоювала світову популярність своїм унікальним голосом і проникливим виконанням хітів. І в ці зимові свята вона готова виконати ряд власних і закордонних хітів, що збирала протягом усього року, перед своїми глядачами. Дійство «Різдво в опері» принесе з собою відомі всім музичні мотиви, а також українські колядки, щедрівки та багато іншого. Оксана обіцяє, що зал буде брати участь в кожній хвилині її виступу.

Головні пісні артистки:

  • Коханий;
  • Листопад;
  • Тече річка невеличка;
  • Зоре моя вечірняя;
  • Я піду в далекі гори.

Справжнім цінителям і фанатам пісенного мистецтва слід обов'язково зазирнути на цей зимовий вогник! Не забудьте тільки вчасно подбати про квитки.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99