Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 квітня 2023

Magnum Mysterium. Хор “Гомін”

Ціна: 100-200 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8
Купити квиток
100-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Magnum Mysterium. Хор “Гомін”"

Тривалість події — 60 хвилин.
20 квіт., четвер

Про подію

Нова програма від Львівського муніципального хору “Гомін”. Найсучасніші зразки української та італійської духовної музики – у виконанні чоловічого хору.

Духовна хорова музика – це не щось архаїчне, вона жива й актуальна. Концерт хору “Гомін” покликаний це довести. Самозаглиблення, відсторонення від буремностей життя, думки про вічне та духовне очищення подарують твори молодого українського композитора Андрія Нікітіна та італійського композитора й органіста Маноло Да Рольда.

Музика Нікітіна, створена у третьому тисячолітті, віддає шану багатовіковим традиціям української духовної музики, які відомі ще з Середньовіччя. Твори Маноло Да Рольда на латинські та англійські тексти, на противагу, знайомлять з особливостями хорової музики західної Європи.

Виконавці:

Львівський муніципальний хор “Гомін”

Максим Шпинда – дириґент

Програма:

Андрій Нікітін:

Херувимська

“Алилуя”

“Прийдіть”

“Трисвяте”

“Єдинородний Сину”

“У царстві твоїм”

“Благослови душе моя”

“Зі святими упокой. Вічная памʼять”

“Хвали душе моя Господа”

“Нині відпускаєш”

Маноло Да Рольд:

“O bone Jesu”

“Sweet”

O magnum mysterium

Rejoice

The lord is my light

Ubi caritas

Hodie Christus natus est

Regina coeli

Тривалість: близько години

У програмі можливі зміни.

Про композиторів:

Андрій Нікітін – український композитор, живе в Києві, народився в Херсоні, закінчив Херсонське музичне училище по класу скрипки (композицію вивчав у Юхима Валерштейна). Отримав освіту звукорежисера в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Багаторічна практика співу в церковному хорі, регентство та захоплення середньовічним богослужбовим співом знайшли своє втілення у творах, які будуть представлені на концерті. Період їх написання 2020-2021 рр.

Маноло Да Рольд – органіст архієпископської церкви Мела, композитор, дириґент.

Народився в 1976 році в Беллуно, Італія. Закінчив факультет органної композиції в консерваторії Стеффані в Кастельфранко Венето та факультет духовної музики в Римській консерваторії Святої Цицилії з найвищими відзнаками. Відвідував багато спеціалізованих класів і курсів у кількох викладачів.

Виступав як органіст, а також у складі ансамблів, брав участь у багатьох концертах, національних і міжнародних органних фестивалях.

З 1998 року є диригентом Corale Zumellese, поліфонічного змішаного хору, який виступає в Європі та за кордоном. Під його керівництвом хор отримав багато перемог та спеціальних призів журі та міжнародних конкурсах.

Він є диригентом дитячого хору “Roberto Goitre” та молодіжного хору “Roberto Goitre” у Мелі, який бере участь у багатьох концертах.

Диригував прем’єрами творів багатьох італійських композиторів.

Є художнім керівником Міжнародного фестивалю хорового співу в Мелі, членом художнього комітету ASAC Veneto та членом ACDA (США).

Видав книги про старовинні органи.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код