Рус Укр Eng
NOTRE DAME de PARIS Le Concert
09 лютого 2019

NOTRE DAME de PARIS Le Concert

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
1550 грн

Львівський національний академічний театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Феєричне шоу Notre Dame de Paris на сцені Львова!

9 лютого 2019 року на сцені Львівського театру опери та балету відбудеться грандіозний концерт - очікування року Notre Dame de Paris. Цей неймовірний концерт - відвертя любові, стане найкращим подарунком до Дня всіх закоханих. Виступ артистів, напевно, припаде до душі всім шанувальникам мистецтва і яскравих уявлень! Купити квитки, можна на нашому сайті, замовити з доставкою особисто Вашій другій половинці в руки або придбати в касах Львова! Ціна квитків від 350 до 1550 гривень.

Довгоочікувана концертна прем'єра

В організації концерту беруть участь сім вокалістів, які вже встигли підкорити серця українців. Задіяний симфонічний оркестр, хор і всю цю дію доповнює Рок Бенд.

У поданні, кожен глядач зможе розглянути знайому для нього історію роману «Собор Паризької Богоматері». Саме ту, неповторну, трагічну і епічу повість про дівчину-циганку і долю трьох люблячих її чоловіків.

Родзинкою концерту є виконання всіх популярних музичних композицій виключно рідною французькою мовою.

Запропонований захід, обіцяє бути неймовірно феєричним! Тут знайомі багатьом сім унікальних голосів, під звуки симфонічного оркестру віднесуть кожного в роман «Notre Dame de Paris», який відкриється в душі по-новому.

Майже 100 артистів на сцені, величезна кількість світлового і звукового обладнання, неповторне шоу, яке має побачити кожен! Тому, не варто зволікати, краще потурбується про квитки завчасно!

Також, радимо вам вам ознайомиться з нашою концертною афішею міста Львова.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99