Рус Укр Eng
Національний Балет Грузії «СУХІШВІЛІ»
23 березня 2019

Національний Балет Грузії «СУХІШВІЛІ»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
650-1750 грн

Львівський національний академічний театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Національний Балет Грузії СУХІШВІЛІ тепер у Львові!

Сухішвілі зазвичай виступає в Києві або зовсім за кордоном, але на цей раз танцюристи приїхали до Львова зі своєю незвичайною програмою. Порадують глядачів своїм талантом до танцювального мистецтва навесні 2019 року, а саме 23 березня. Вартість квитків починається від 400 грн. і закінчується 1750 грн. Замовити квитки можна онлайн, але робити це варто якомога швидше, поки кращі місця ще є. Ви точно не повинні це пропустити!

6 причин відвідати концерт балету з Грузії

1 причина - всесвітня популярність колективу. Не дарма їх величають у всьому світі і закликають людей відвідати цю справжню подію. Слід сказати, що група заснована ще в 1945 році і існує до цих пір без змін традицій, національних костюмів, ідейності і характеру.

2 причина - цікава історія створення. Колектив заснувала сімейна пара танцюристів - Іліко і Ніно Сухішвілі, в честь яких і названа група. Саме вони зробили так, щоб їх творіння відрізнялося від ряду інших своєю автентичністю, ідейністю, незвичайним посилом і залишалося таким довгий час.

3 причина - це найкраща можливість пізнати культуру іншої країни. Грузія знаходиться поруч з Україною, але багато українців практично нічого не знають про неї, а через танці хлопцям вдається розповісти історію своєї батьківщини, і показати характер жителів, і покрасуватися яскравими костюмами, і викликати неймовірний інтерес до місця проживання.

4 причина - у балетній трупі чимало нагород, що свідчить про професіоналізм учасників. Слід сказати, що один з виступів колективу визнано найкращим шоу на Бродвеї в США. А на одному з шоу в Італії, а саме на La Scala, завісу піднімали цілих 14 разів, чого раніше не вдавалося нікому!

5 причина - це масштаб проекту. Якщо говорити про «Сухішвілі» в цифрах, то це буде виглядати так:

  • на початку діяльності було 35 учасників, а зараз танцюристів цілих 500;
  • більше 90 країн і міст за 70 років виступів;
  • 14 фільмів про трупу;
  • близько 2 годин триває 1 виступ, в якому встигають показати всі види народних танців з усіх регіонів Грузії;
  • 1 особистий оркестр, який супроводжує хореографів на гастролях;
  • більше 1 млн фанатів у всьому світі.

У Львові на сцені національного академічного театру опери та балету станцює близько 100 артистів. А купити квитки на шоу можна прямо зараз на сайті за вартістю 400-1750 грн.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99