Рус Укр Eng
НА РІЗДВО. Назар САВКО та ROCKOKO
25 грудня 2018

НА РІЗДВО. Назар САВКО та ROCKOKO

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
120-280 грн

Центр Довженка
м. Львів, пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

Назар САВКО і ROCKOKO у проекті «НА РІЗДВО» - новорічний настрій на сцені Центру Довженка у Львові

Якщо вам не вистачає новорічного настрою або відчуття різдвяного дива, то потрібно відвідати концерт-проект тандему співака Назара САВКО і музичного гурту ROCKOKO. Ні, тут не буде занудних колядок або якоїсь істинно народної творчості, переспівів хітів Френка Сінатри, але тим не менш хлопці знають справу у святковому настрої і веселощах. Їх виступ відбудеться вже 25 грудня 2018 року у Львові в Центрі Довженка. Купити квитки на захід можна на нашому сайті всього в пару кліків із доставкою додому.

Кілька фактів про музикантів

Хто взагалі такі ці виконавці? Назар Савко - це учасник і фіналіст пісенного шоу «Голос Країни». На сцені він досить давно, але популярність здобув лише після шоу. В його репертуарі безліч виграних музичних конкурсів, нагород в період з 1994 року по 2005 рік. З 2000 року заснував студію «Джерело», де працює і по сей день. Співає виключно українською мовою з використанням народних мотивів. Але його пісні відрізняються єдиним стилем, авторською інтерпретацією звичних мелодій.

Якщо говорити про групу ROCKOKO, то це віртуози класичної музики. В основному в їхньому репертуарі аранжовані пісні, які змінюють звучання під впливом:

  • скрипки;
  • 2 віолончелей;
  • ударних;
  • баса.

Хлопці на українській естраді з 2012 року, і зараз їх активно запрошують на різні заходи, зйомки тематичних шоу, розігріви перед виступами основних співаків.

Чим унікальний концерт?

Він ідеально підійде любителям української творчості, але не простої, а в сучасній обробці. Допоможе краще пізнати нашу культуру, історію 19-21 століття. Проект «НА РІЗДВО» - це поєднання красивих мелодій, щирих текстів, прекрасної хореографії, віртуозної гри на музичних інструментах, несподіваних сюрпризів для глядачів. Ви станете учасниками нової епохи творіння мистецтва в Україні, поглинете в історію і традиції, насолодитесь тандемом народного і авторського, давнього і сучасного. Присвятіть час в період свят душевній насолоді і прослуховуванню колядок в професійному виконанні. Для цього достатньо замовити квитки на подію у Львові на 25 грудня 2018 роки для себе і друзів вартістю 120-280 грн. Тривалість концерту - близько 120 хвилин.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99