Категорії Інформація
Каси Додати подію
25 квітня 2024

Музика космосу при свічках

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Надзвичайно глибока, витончена та гармонійна – хорова музика сучасного норвезького композитора Ола Єйло у виконанні хору “Гомін” захоплює душу з перших нот. Кожен твір Ола Єйло – це глибина і космічні масштаби, втілені у мініатюрній формі. Як у краплині води віддзеркалюється весь всесвіт, так у хорових шедеврах Єйло заховані вічні істини.

Лише погляньте, “Ave Generosa” – це благоговіння й подив. “Ubi Caritas” – це гармонія чистоти та витонченості, музика, яка випромінює почуття любові та єдності. "Unicornis captivatur" занурює у містичний і чарівний звуковий ландшафт, натхненний середньовічними текстами.

У всіх цих композиціях музика Оли Єйло долає межі часу та місця, створюючи місток між земним і неземним. Його творчість запрошує слухача дослідити глибини людської душі та відчути почуття подиву, духовності та спокою.

Поринути у космічну подорож музикою Єйло запрошує Львівський муніципальний хор “Гомін” під дириґуванням Вадима Яценка. У чарівній атмосфері Органного залу при свічках це стане незабутнім вояжем.

Виконавці:

Львівський муніципальний хор “Гомін”

Дириґент – Вадим Яценко

Програма:

Ола Єйло:

“Kyrie”

“Ave Generosa”

“Agnus Dei”

“Pulchra Es”

"Ubi Caritas"

“Sanctus”

“Second Eve”

“Unicornis captivatur”

“Serenity”

Тривалість: близько години

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код