Рус Укр Eng
Володимир Малахов

Володимир Малахов

26 листопада
Усього подій: 1

Квитки на "Володимир Малахов"

26 лист., понеділок

Про подію

26 листопада в Львівському театрі опери та балету відбудеться грандіозний вечір балету під керуванням та за участю легендарного Володимира Малахова. Подаруйте собі розкішний відпочинок в атмосфері високого мистецтва!

Кращий танцівник XX століття відсвяткує свій ювілей у колі видатних артистів і відданих шанувальників. На київську сцену вийдуть світові зірки танцю: Яна Саленко і Діну Тамазлакару, Гілем Гамейро Алвес, Ніколетта Мані, Люсія Лакарра і партнер Хосе Улатте та інші. До уваги публіки буде представлена ​​шикарна програма, до якої увійдуть кращі зразки класики танцю, а також яскраві сучасні роботи.

Кар'єра українця Володимира Малахова починалася в Москві. Потім артист виступав в якості запрошеної зірки в відомих театрах Нью-Йорка, Відня, Берліна, Штутгарта. Був керівником балетних труп Берліна і Токіо. Володимир щорічно ставить в Києві спектаклі для майбутніх хореографів. Тепер столична публіка вперше зможе оцінити роботи Тору Шімазакі - відомого японського хореографа. Його балети з успіхом ставилися в Європі, США, Японії.

Володимир Малахов виступить разом з японською балериною Емі Харіямой. Майстри танцю представлять публіці нове незвичайне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» (музика Сен-Санса). Чекаємо Вас!

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99