Категорії Інформація
Каси Додати подію
Майстерня Тараса Компаніченка
26 січня 2023

Майстерня Тараса Компаніченка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 500 грн

Театральний центр "Слово і голос"
вул. Городоцька, 38

Про подію

Запрошуємо на Майстерню Тараса Компаніченка у рамках проекту «САД Божественних Пісень. Сковорода»!

Тема Майстерні - поезія і музика доби Григорія Сковороди – пісні зі збірки філософа “Сад божественних пісень” (1861) та першої в Україні та в східно-слов’янській музичній культурі антології духовних пісень «Почаївський “Богогласник”» (1790).

Майстерня відкрита для усіх зацікавлених творчістю Т. Компаніченка, кобзаря, бандуриста, лірника, поета і композитора, громадського діяча. Народного артиста України. Засновника і лідера гурту давньої музики «Хорея Козацька». Зараз воїна ЗСУ.

Він багато років досліджує та виконує давню українську музику - думи, старовинні канти, запорозькі пісні, духовні псальми, лицарські пісні, відродив та продовжує сучасну українську кобзарську традицію - створює новітні епічні, музично-поетичні твори, виконує їх на кобзі, старосвітській бандурі, лірі.

Тарас Компаніченко: «Хто не встиг насититися піснями Варсави - щиро запрошую! Для когось сковородинівські дні вже відшуміли, вже все відбулося і всі борги сплачено, і данина пошани віддана. Хай хоч як, а ми з вами продовжимо насолоджуватися його любомудрим словом, словом, що ще й окрилене музикою».

Дата: 26 січня, четвер

Загальна тривалість заходу: 14:00-19:00 год

Перерва на чай: 16:30-17:00 год

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код