Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 травня 2024

Літаючі жінки

Ціна: 130-420 грн

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
вул. Гнатюка, 11
Купити квиток
130-420 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Літаючі жінки"

Тривалість події — 150 хвилин.
20 трав., понеділок

Про подію

Чого хочуть чоловіки?

Чого хочуть жінки?

Чого хоче покоївка, якій це все набридло?)))

Є лише один спосіб дізнатися – приходь на комедію «Літаючі Жінки»!

Світовий хіт з відзнакою Гіннеса – На сцені Першого театру!

Постановка, яка знає,чого хочуть глядачі! 

Театр Актуальної П'єси Ореста ОгородниКа - «ТАПООК» за підтримки міжнародного пасажирського перевізника East West Eurolines.

Представляють.

Від творця і режисера «Кризи» і «Останнього Гречкосія», «Безодні» і «Блазнів Мимоволі», Ореста Огородника, новий театральний проект «Літаючі Жінки», за пєсою Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг».. Орест Огородник – один з найпопулярніших львівських режисерів, чиї вистави понад тисячу разів, за переповнених залів, пройшли на сцені Театру ім. М. Заньковецької! Марк Камолетті – рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса,- як один з найпопулярніших драматурів Європи 20 ст.. Їхній тандем – запорука успіху і якості!

Кохання – немов літак, що несе закохані серця до небес! Маршрут, сполученням – перший поцілунок в уста, останній – в чоло)! Як не прогадати, з ким сісти на його борт, з ким відправитись у захопливу подорож!? Адже довкола стільки спокус! Стільки можливостей і варіантів! Стільки краси, грації і бажання! Як не розгубитись?! Як віднайти ту – єдину?!

Саме, під час таких пошуків, ми застаємо головних персонажів нашої вистави Бернара і Робера! Столичного мачо і ботана з передмістя! Звабливих молодих людей, які губляться посеред квітника з чарівних дівчат-стюардес, що їх от очують!! Марта, Мері, Мішель!.. Марта, Мері, Мішель! Март, Мері, Мішель!.. Кого ж зведе підступна доля і попарує сувора покоївка Берта? В який спосіб молоді люди виберуться з пастки, яку самі ж собі і влаштували?! І врешті, чиї взлітні смуги перетнуться на полотні аеропорту життя!? На ці питання ви отримаєте відповідь, переглянувши найіскрометнішу комедію сезону у Львові, – «Літаючі Жінки!»

Нестандартний захопливий сюжет! Іскрометний гумор! Неперевершені акторські роботи! Створять, для вас незабутню атмосферу, яка відволіче від щоденних думок і проблем! Налаштує на позитивний лад і додадасть добра і віри у наше непросте сьогодення! Адже – сміх- наперекір негараздам – запорука Перемоги!

«Літаючі Жінки»! Огородник ГАРАНТУЄ!!!

УВАГА 16+

ТАПООК -театр актуальної п'єси ОРЕСТА ОГОРОДНИКА

режисер - Орест Огородник

художник - Наталія Тарасенко

балетмейстер - Надія Лисак

продюсер-консультант - Тарас Лисак

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

БЕРНАР - Володимир Пантєлєєв

РОБАР - Ярослав Дерпак

МЕРІ - Юлія Михайлюк, Світлана Мелеш

МАРТА - Інна Калинюк, Ірина Романчук

МІШЕЛЬ - Марія-Галина Павлик, Мирослава Солук

БЕРТА - Надія Шепетюк

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код