Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 лютого 2023

Ліст. Реквієм. Хор та орган

Ціна: 100-200 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8
Купити квиток
100-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Ліст. Реквієм. Хор та орган"

Тривалість події — 60 хвилин.
20 лют., понеділок

Про подію

Глибока, чуттєва, скорботна і молитовна музика звучатиме у виконанні солістки Органного залу Світлани Позднишевої та Львівського муніципального хору “Гомін”.

Віддаймо шану Героям Небесної Сотні та пам’яті жертв російської агресії проти України, що розпочалась 20 лютого 2014 року.

Реквієм – це масштабний музичний твір на традиційний латинський текст заупокійної меси. Зазвичай його виконують ансамбль солістів та хор у супроводі оркестру. Композитор Ференц Ліст, який прекрасно володів органом, першим створив реквієм для органа соло, надавши цьому жанру нових романтичних відтінків. Реквієм Ліста для органа наповнений не лише драматизмом втрати, але і цілющим світлом віри.

Виконавці:

Світлана Позднишева – орган

Львівський муніципальний хор “Гомін”

Дириґент – Максим Шпинда

Програма:

Ференц Ліст – Реквієм для органа

Тривалість: близько години

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

//вікові обмеження: ~7+//

Увага!

У звʼязку з ремонтними роботами пішохідна зона перед Львівським органним залом перекрита. Для зручності, щоб потрапити до нас в найближчі дні потрібно заходити через браму внутрішнього двору 14-го корупсу НУ "Львівська політехніка", що по вул. Професорській (за бібліотекою).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код