Категорії Інформація
Каси
LAMA
26 червня 2022

LAMA

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 200-600 грн

Центр Довженка
пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

Lama у Львові!

Lama «Сильні люди» - нова концертна програма співачки Lama, яку вона привезе львів’янам 26 червня, буде наповнена новими, чуттєвими, романтичними і драйвовими хітами. Свої пісні виконавця присвячує українському народу та Збройним Силам України, незламністю та силою яких захоплюється весь світ.

Lama з перших днів російсько-української війни активно допомагає Збройним Силам України зборами коштів на їх термінові потреби.

В цій війні кожен з нас Великовоїн, у кожного громадянина України є свій фронт, у якому всі виконують свою надважливу місію. Ми сильні, могутні та загартовані – це є у нашій крові! У віках випробувань стійко долаємо і будемо долати всі перешкоди, бо той хто захищає свою землю - непереможний! Це доводить те, що Україна та її народ на стільки сильні, що можуть врятувати не тільки себе, а й весь Світ! 

Автор і виконавиця мегапопулярних хітів сьогодення “Мені так треба”, “Літак”, “Моє Серце”, “Знаєш як болить”, “Привіт, привіт” та ін., частину виручених коштів з концерту передасть на потреби Збройних Сил України, та додає: -Наше «сьогодні» в руках наших захисників, завдання українців - тримати у своїх руках їхнє «завтра», підтримувати сили оборони та відроджувати країну, внесок кожного українця - безцінний!».

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код