Рус Укр Eng
Категорії Інформація
KRUTЬ
12 травня 2021

KRUTЬ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 150-450 грн

Львівська національна філармонія
м. Львів, вул. Чайковського, 7

Про подію

KRUTЬ у Львові!

12 травня співачка та бандуристка Марина Круть (KRUTЬ) виступить із великою сольною програмою у Львівській національній філармонії, де презентує нові пісні та улюблені треки з минулих альбомів.
 
Кожен концерт KRUTЬ – це свобода думки та музики. У своїй творчості Марина Круть продовжує традиції бандури та її культурної спадщини, проте робить це із значною поправкою на сучасні реалії у саунд-дизайні та звуковій оболонці кожної пісні. Пронизлива до струн душі лірика, чуттєвий чарівний голос та винахідливі аранжування – ось основні елементи фірмового звучання KRUTЬ. Досконала суміш різних жанрів у піснях – від етніки та класики до соулу та поп-музики робить кожен трек незабутнім.
 
Саме експерименти та незабутній вокал принесли Марині Круть успіх на Нацвідборі Євробачення у 2020 році, а її ЕР «Albino» (2019) неодноразово визначали музичні критики та експерти як один із самобутніших релізів 2019 року.
«99», «ОК», «Кімната», «Забери мене до себе на Різдво», «Дівчинко», «Хто я», «Скажи мені» – кожна з цих пісень зі своїм всесвітом та власною історією ще раз прозвучить для кожного слухача. Живе виконання на звуки 65 струн не залишать нікого байдужим.

Попереднє замовлення