Категорії Інформація
Каси Додати подію
14 березня 2023

Концерт-Трилогія "Володар Перснів" від LUMOS Orchestra

Ціна: 590-1390 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
590-1390 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Концерт-Трилогія "Володар Перснів" від LUMOS Orchestra"

Тривалість події — 120 хвилин.
14 бер., вівторок

Про подію

LUMOS Orchestra: концерт-трилогія «Володар Перснів» у Львові

На сцені Львівської Опери 30 січня відбудеться фантастичний концерт від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra під назвою «Володар Перснів». Так, так! Вам не почулося! На цей раз славетний оркестр підготував показ найуспішнішого їх проєкту, створеного на основі творчості Дж.Р.Р. Толкіна.

Якщо ви захоплюєтесь історією боротьби за Перстень Влади або просто полюбляєте жанр фентезі, то сміливо купуйте квитки на цю подію. Бо саме тут ви зможете зануритися у дивовижний світ Середзем'я та відчути себе його частиною.

Але ж треба зазначити, що у театрі опери міста Львів є ще багато подій, які можуть вас зацікавити.

LUMOS Orchestra та хор «Євшан»

З концертною програмою «Володар Перснів» LUMOS Orchestra гастролював за кордоном, неодноразово виступав у різних містах України. Та ця програма ніколи не набридне, бо артисти підійшли до проєкту з усією відповідальністю – скрупульозно вивчали деталі історії, музику Говарда Шора, а дехто і зовсім мову фантастичних істот, щоб максимально передати атмосферу чарівного світу.

Та щоб ще більше здивувати публіку, музичний колектив LUMOS Orchestra об’єднався з хором «Євшан». Саме галицький камерний хор співатиме для вас мовами ельфів та гномів.

Частину коштів буде передано на благодійність для ЗСУ.Попереднє замовлення
Заявка на промо-код