Категорії Інформація
Каси Додати подію
05 грудня 2022

Концерт-історія Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra

Ціна: 490-1150 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Вибрати дату

Замовити квитки на "Концерт-історія Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra"

Тривалість події — 120 хвилин.
05 груд., понеділок

Про подію

До Львова повертається "Концерт-історія Гаррі Поттера" від LUMOS Orchestra

У Львівській національній опері 5 грудня пройде магічний концерт за мотивами книги Джоан Роулінг "Гаррі Поттер" у виконанні симфонічного оркестру та хору, що зробить виставу ще неймовірнішою та емоційнішою.

"Концерт-історія Гаррі Поттера" від LUMOS Orchestra - це справжнє шоу, де за допомогою музики та хору вибудовується цілісна сюжетна лінія. Також концерт передбачає відеоряд та інтерактивні елементи, які допоможуть візуалізувати сюжет і зроблять історію більш наочною.

Не пропустіть подію, обов'язково купіть квитки та приходьте на концерт усією сім'єю, щоб стати частиною чарівної вистави та отримати позитивні емоції на кілька місяців вперед. До речі, також не забудьте подивитися й інші концерти Львова, можливо, ви знайдете більше для себе цікавих заходів.

Неповторні LUMOS Orchestra

LUMOS Orchestra - це популярний оркестр в Україні та за межами країни, що виконує у своїй манері відомі саундтреки до фільмів і роблять зі своєї вистави справжнє шоу. Наймасштабніші проєкти - "Володар перснів", "Зоряні війни", "Доктор Хто", мультфільми студії Disney тощо.

Напередодні Нового року та Різдва колектив виконає концерт на честь "хлопчика, який вижив", розповівши його історію. Приходьте подивитися, якою буде інтерпретація LUMOS Orchestra. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код