Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута»
03 липня 2021

Концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 740 грн

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)
Площа Святого Юра 5

Про подію

Концерт пам’яті Володимира Івасюка у Львові!

3 липня 2021 року  у Митрополичих садах відбудеться концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута» у Львові. Ця пісня стала однією з найбільш відомих у світі естрадних композицій українською мовою. Важко повірити, але “Червоній руті” виконується вже 50 років, і на честь цієї події кращі українські виконавці зберуться разом, щоб ще раз заспівати улюблені пісні. За ці роки пісня “Червона рута” стала невід'ємною частиною будь-якого сімейного свята. Скільки разів ми збиралися, щоб послухати цю культову композицію і заспівати разом з численними виконавцями!

Пісні “Червона рута” - 50 років

І учасників нашого концерту, і наших глядачів об'єднає у цей вечір любов до живої пісні. Тим більше, що лунатиме вона у незвичайному місці Львова, просто неба, в оточені чудових краєвидів. Літній вечір - це слушна нагода подарувати собі задоволення і послухати українську музику у супроводі хорової капели “Трембіта”. До зустрічі у Митрополичих садах!

Щоб потрапити на концерт пам’яті Володимира Івасюка у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

«Україна 30» - це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог.

У концерті беруть участь:

  • хорова капела України «ТРЕМБІТА»
  • Оксана Муха
  • Павло Табаков
  • Павло Ільницький
  • Ірина Доля
  • Вікторія Ященко
  • диригент - народний артист України Микола Кулик
Попереднє замовлення