Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
Казки арабської ночі. Органний концерт
25 жовтня

Казки арабської ночі. Органний концерт

Ціна: 100-150 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8
Купити квиток
100-150 грн
Купити квиток

Квитки на "Казки арабської ночі. Органний концерт"

Тривалість події — 60 хвилин.
25 жовт., неділя

Про подію

"Казки арабської ночі. Органний концерт" у Львівському органному залі

Цього вечора казка оживе в Органному. Пориньте у розкіш перських палаців, відчуйте велич єгипетських пірамід, доторкніться до чарівної лампи Аладдіна та зазирніть у печеру, повну скарбів. Усе це на концерті органістки Світлани Позднишевої.

Світлана Позднишева – орган

Р. Стоутон – Перська сюїта

Р. Стоутон – Єгипетська сюїта

Р. Стоутон – Казки арабської ночі

Про виконавицю:

Світлана Позднишева – піаністка, органістка, клавесиністка.

Навчалась у Львівському державному музичному училищі та Львівській національній музичній академії. Саме тут виокремилася основна сфера її творчих зацікавлень – твори українських композиторів та музика ХХ-ХХІ століття.

Її діяльність дуже різноманітна: виступає з сольними концертами, у фортепіанному дуеті “Світлотінь” із Ольгою Стрілецькою, в камерних ансамблях, проводить концерти-лекції, створює відео-уроки про клавішні інструменти, організовує міжмистецькі події.

Навчання гри на органі розпочала у класі Івана Духнича, на майстер-класах в Утерах (Чехія) у Лоренцо Гієльмі та продовжує вдосконалювати майстерність на приватних уроках та лекціях.

Завершила асистентуру-стажування Львівської національної музичної академії в класу доцента Довганя Петра Володимировича у 2017 році. З 2013 року працює в ЛНМА концертмейстером на кафедрах скрипки та диригування. Виступала з концертами у багатьох містах України, Чехії, Польщі та Німеччини, брала участь у різноманітних майстер-класах і фестивалях, таких як “Ніч у Львові”, “Музичні салони в музеї етнографії”, “Камерні Вечори в Академії”, “Dzenzelivka Classical Week” та “ЛюдкевичФест”.

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Попереднє замовлення