Рус Укр Eng
Категорії Інформація
26 вересня 2021

САТИСФАКЦІЯ

Ціна: 50-250 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Купити квиток

Замовити квитки на "САТИСФАКЦІЯ"

26 вер., неділя

Про подію

«Каліка з острова Інішмаан» у Львові!

У Театрі Заньковецької відбудеться вистава «Каліка з острова Інішмаан» у Львові. Драматург Мартін Макдонах - володар премії “Оскар”, “Золотий глобус” та низки інших, а його п'єси ставлять у театрах усього світу. Він сам - втілення “американської мрії. Уроджений ірландець з простої робітничої родини, який іммігрував до Лондона і жив на виплати по безробіттю, аби присвятити себе літературній діяльності. Однак, Голівуд ніколи не цікавив Макдонаха так, як його герої - часто прості, грубі та драматичні люди, серед яких він виріс.

Ірландська комедія

От і на острові Інішмаан живуть рибалки, відчайдухи і п'яниці. Життя їх відлюдкувате і мізерне, як вони самі. Каліка Біллі у цьому середовищі - справжня біла ворона. Розумний, трошки наївний, добрий і замріяний. І він, як і усі, прагне виїхати за межі цього клятого острова. Але на відміну від інших - підліток отримав цей шанс. Доля закинула його одразу в Голівуд, де вирішили зняти фільм про ірландських рибалок. Але чи буде це звільнення таким як здається?

Щоб потрапити на виставу «Каліка з острова Інішмаан» у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 50 до 250 гривен. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Яку прем'єрну виставу подивитись у Львові? «Каліка з острова Інішмаан»!

  1. Сучасний драматург
  2. Філософський зміст
  3. Нова постановка

Тривалість — 02:45

Прем'єра відбулась 24 Листопада 2020 року

  • Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України
  • Художник - постановник — Олександр Оверчук
  • Хормейстер — Оксана Явдошин
  • Пластика — Людмила Пернепесова
  • Помічники режисера — Тетяна Когут, В'ячеслав Жуков
Попереднє замовлення