Категорії Інформація
Каси Додати подію
Іво Бобул - І буде день, і буде перемога!
27 лютого 2023

Іво Бобул - І буде день, і буде перемога!

Ціна: 310-750 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Іво Бобул - І буде день, і буде перемога!"

Тривалість події — 90 хвилин.
27 лют., понеділок

Про подію

Іво Бобул  з концертною програмою «І буде день, і буде Перемога!» у Львові

27 лютого у Львові на сцені Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької заспіває український співак і композитор Іво Бобул за концертною програмою «І буде день, і буде Перемога».

Щирі емоції, живий звук та життєстверджувальні пісні – це те, що очікує вас на цьому концерті. А ще багато музичних сюрпризів від співака, які точно змусять вас затамувати подих. Це буде гарний вечір, тож обов’язково долучайтесь.

Купуйте квитки на концерт та проведіть час з улюбленим співаком. Та пам’ятайте, що Львів має для вас ще багато яскравих подій. Подивіться, де можна провести своє дозвілля.

Нова програма концерту «І буде день, і буде Перемога!»

Цей захід присвячений не тільки майбутній Перемозі України, а є тим посиланням до Всесвіту, що саме наша країна подолає зло. Адже недарма співак каже, що у піснях повинне звучати слово «Перемога», бо так ми програмуємо себе на все найкраще.

Проголосимо заповітне слово разом на концерті й заспіваємо пісні «Солдат», «Рідна хата», «Непереможна Україна» та багато інших нових творів, які співак написав вже під час війни. Але це ще не все! На сцені театру Іво Бобул заспіває й старі хіти - «Берег любові», «Якщо любиш — кохай», «На Україну повернусь» та інші.

Чекаємо на вас! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код