Категорії Інформація
Каси Додати подію
Іван Попович "Водохреща, Івана притечі всі свята на плечі"
19 січня 2023

Іван Попович "Водохреща, Івана притечі всі свята на плечі"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250-450 грн

Центр Довженка
пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

Концерт «Водохреща, Івана Предтечі всі свята на плечі» Івана Поповича у Львові

19 січня закінчується цикл різдвяних свят, а вже наступного дня, за повір’ями, приходить Іван Предтеча за святами та забирає їх на свої плечі. Тож це час, коли потрібно починати працювати.

Пропонуємо провести свята на культурній події 19 січня, яка присвячена саме останньому дню свят, - «Водохреща, Івана Предтечі всі свята на плечі». І заспіває на цьому концерті відомий український співак Іван Попович.

Не зволікайте та купуйте квитки, щоб провести різдвяні свята з запальною музичною програмою. Або одного концерту замало? Тоді запрошуємо подивитися інші події міста.

Пісні, що надихають та стали українським надбанням

Іван Попович відомий своїми патріотичними та ліричними піснями, в яких оспівується краса України, любов до рідного краю. І багато з тих пісень є знайомими не для одного покоління. Згадайте хоча б «Золото Карпат», «Стожари» чи «Марічка-чічка». Впевнені, що ви їх знаєте!

Але треба зазначити, що слухати Івана Поповича люблять не тільки в рідній Україні, а й в інших країнах світу. Недаремно він активно гастролює Європою, Азією, США. Але українська земля завжди залишиться єдиною та такою бажаною для співака, саме тому святкові концерти він презентує вдома.

Тож приходьте у центр Довженка у зазначену дату, щоб послухати нову програму талановитого Івана Поповича.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код