Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
01 березня 2022

Історії кохання для дорослих

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 390-840 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1

Про подію

«Історії кохання для дорослих» у Львові!

1 березня 2022 року у Театрі Заньковецької відбудеться кабаре-комедія «Історії кохання для дорослих» у Львові за твором польського автора Збігнєва Ксьонджіка. На вас чекає шість відвертих новел про дорослі стосунки і секс. І все це - у виконанні відомих українських акторів і фронтмена гурту “Друга Ріка” Валерія Харчишина!

Де ще ви можете побачити відому українську телеведучу у ролі повії, нещасливої дружини і пристрасної коханки одночасно? А відомого музиканта, який грає комівояжера, і намагається продати їй набір ножів? Навіть підморгує і фліртує заради цього. Але розмова раптово переходить на ще гострішу тему: скільки часу жінка хотіла б  займатися коханням?

Комедія-кабаре про ЦЕ

А ось підстаркуватий філолог, який викладає у дитячому садку. Колись він подавав великі надії як аспірант і був закоханий у одну дівчину. Вони зустрілися за двадцять років - невдаха і доктор наук, і почали розмовляти про своє життя. І хто їх тільки за язика потягнув? Може спільна любов до мови?

Щоб потрапити на виставу «Історії кохання для дорослих» у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 290 до 840 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

На яку виставу піти у Львові? На кабаре-комедію «Історії кохання для дорослих»!

  • Режисер - В'ячеслав Жила

У виставі беруть участь:

  • Олексій Вертинський
  • Ксенія Вертинська
  • Валерій Харчишин
  • Анатолій Гнатюк
  • Яніна Соколова
  • Людмила Смородина
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код