Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 березня 2021

Гуцулка Ксеня

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 590-1190 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

«Гуцулка Ксеня» у Львові!

У Львівському театрі опери і балету відбудеться мюзикл-сенсація «Гуцулка Ксеня» у Львові, під керівництвом Народного артиста України та лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського. Ця Івано-Франківська вистава витримала вже 25 аншлагів поспіль і стала справжньою улюбленицею публіки. І нам точно є чим вас здивувати.

Мюзикл-сенсація

  • Аранжування для  оригінального твору легендарного Ярослава Барнича написав головний  диригент Франківського драмтеатру Богдан Ткачук. А виконає музичні партії оркестр з 20 музикантів.
  • У виставі задіяно 30 акторів. У мюзиклі виконуються оригінальні танцювальні номери, які поєднують сучасну хореографію з українською автентикою.
  • У постановці використана  колекція гуцульських гунь від Руслани Гончарук. За лазерне шоу для спеціальних ефектів на сцені та в залі відповідає команда “Show Service”.
  • На вас чекає легкий сюжет з шармом бродвейського мюзиклу. Свати з США приїжджають на історичну батьківщину нареченого, у Ворохту. Щоб отримати батьківський спадок у мільйон доларів, юнак має одружитися на свідомій українці. Тому всі мерщій на пошуки щасливої обраниці!

Щоб потрапити на мюзикл “Гуцулка Ксеня” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 340 д о 1390 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти на восьме березня у Львові? На мюзикл “Гуцулка Ксеня”!

  1. Відомий музичний твір
  2. Оригінальна сучасна постановка
  3. Справжній гуцульський колорит

Шоу проходитимуть згідно дотримання усіх карантинних норм! Всього 50% місць у продажі!

Попереднє замовлення