Рус Укр Eng
24 червня 2019

Гойдалка для трьох

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
120-290 грн

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
м. Львів, вул. Гнатюка, 11

Про подію

Запрошуємо на перегляд вистави «Гойдалка для трьох» за п’єсою Луїджі Лунарі, блискучого популярного італійського комедіографа. Без сумніву, цей його твір — хіт європейських театральних сцен. Тепер його може побачити вимогливий львівський глядач та гості нашого міста.

Прем’єра постановки відбулась 30 березня та викликала шквал схвальних відгуків глядачів, які в цій антрепризній виставі відкрили для себе відомих львів’ян разом з визнаними акторами у цікавому та незвичному амплуа. І зробили це відмінно!

Комедія зі смаком гіркої сатири! Заплутаний сюжет з вкрапленнями детективу та містики. Пориньте разом з нами в дивовижну історію про існування на межі життя і смерті, про болісний страх і дрібні гріхи кожної людини, про безвір’я і сумніви, про те, що чекає кожного з нас по ту сторону буття.

Запевняємо, що подумати буде над чим. Та й не лишнім буде увімкнути свою уяву. Напередодні сезону відпусток отримайте задоволення від відмінної гри акторів та надзвичайно цікавого сюжету.

Персонажів зіграли відомі львівські митці — соліст вокальної формації «Піккардійська терція» Славко Нудик, популярний львівський ведучий Роман Федоришин, провідні та улюблені актори Національного театру ім. Марії Заньковецької Марта Кулай та Андрій Сніцарчук.

Якщо вам до вподоби провести літній спекотний вечір в затишній театральній залі та покращити настрій собі та своїм рідним чи друзям від перегляду одночасно і веселої і філософської вистави, то ласкаво просимо.

  • Режисер-постановник — Вячеслав Жуков
  • Художник-постановник — Олексій Хорошко
  • Композитор — Тарас Терлецький
  • Переклад з італійської — творча група на чолі з Іриною Селенко

Персонажі та дійові особи:

  • Професор — заслужений артист України Ярослав Нудик
  • Командор — заслужений артист України Андрій Сніцарчук
  • Капітан — Роман Федоришин
  • Жінка — Марта Кулай
Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99