Категорії Інформація
Каси Додати подію
Гаррі Поттер та загублений ліс
07 лютого 2023

Гаррі Поттер та загублений ліс

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 150-320 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1

Про подію

Сучасний театр презентує дитячу виставу «Гаррі Поттер та загублений ліс» у Львові 

Тим, хто захоплюється чарівним світом Гаррі Поттера, радимо відвідати виставу, яка має назву «Гаррі Поттер та загублений ліс». А відбудеться вона 7 лютого у Національному драматичному театру ім. М. Заньковецької у Львові. Це будуть неймовірні пригоди разом з вашими улюбленими героями – Гаррі, Роном та Герміоною. 

Зазначимо, що виставу вже неодноразово показували у різних містах України й кожного разу вона мала шалений успіх. Тепер і львів’яни, а також гості міста, мають змогу купити квитки на подію. 

До речі, з сервісом «Kontramarka» кожен має можливість забронювати місце на будь-яку виставу  драмтеатру ім. М. Заньковецької

Сюжетна лінія «Гаррі Поттер та загублений ліс» 

Гаррі Поттер – це хлопчик-чаклун, якому вдалось вижити в ніч, коли загинули його батьки від руки злого мага Voldemort. Тепер він навчається у Гоґвортс, в найкращій школі магії у світі. Тут він знаходить друзів, Рона і Герміону. 

Одного разу троє друзів повертаються до школи на навчання та замість улюбленого Гоґвортса опиняються у темному лісі, який повний всілякими таємними та страшними істотами. Серед них є той, чиє ім’я бояться говорити в голос і він бажає лише одного – вбити того, хто позбавив Темного Лорда сил. 

Чи вдасться трьом друзям подолати Voldemort? А про це ви дізнаєтесь точно на самому спектаклі. Тому зустрінемось!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код