Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
Фортепіанний речиталь Марти Кузій
08 жовтня 2020

Фортепіанний речиталь Марти Кузій

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 100-150 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Фортепіанний речиталь Марти Кузій в Львівському органному залі

Майстерна піаністка, артистична виконавиця Марта Кузій-Андрущак з сольним концертом у Львівському органному залі. Цього вечора прозвучать твори Ж.Ф.Рамо та Д.Скарлатті.
 
Про виконавицю:
Марта Кузій-Андрущак
Народилася у Львові. Навчатись гри на фортепіано почала в 4 роки. Випускниця Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім.С.Крушельницької та Львівської Національної музичної академії імені М. В. Лисенка.
 
2009 року отримала стипендію Міністрества Культури Республіки Польща “Gaude Polonia” на удосконалення майстерності у Музичній Академії ім. Кароля Шимановсього в Катовіцах (Польща) під керівництвом одного з найавторитетніших професорів в світі Анджея Ясінського.
 
У січні 2010 року отримала головну нагороду «Золотий Парнас» на V міжнародному фортепіанному форумі «Bieszczady bez granic» у Сяноку (Польща). До 2019 року викладала у Вроцлавській середній школі музики. З 2020 року працює в Меморіальному музеї ім. С. Людкевича у Львові.
 
Лауреат міжнародних та національних конкурсів. Останні роки провадить інтенсивну концертну діяльність, як в сольному і ансамблевому виконавстві, так і у супроводі симфонічного оркестру гастролювала в Україні, Польщі, Словаччині, Австрії, Німеччині, Франції, Швейцарії. Авторка курсу лекцій #MethodQouzii. Співпрацює із платформою ArtForLive.
 

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

 

Про карантинні обмеження та інше:

Постанова Кабінету Міністрів # 392 від 20 травня 2020 року (зі змінами від 8 липня 2020 року) - щодо послаблень в галузі культури

Протокол # 30 Обласної комісіі ТЕБ і НС - «Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м»

 

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

 
Попереднє замовлення