Категорії Інформація
Каси Додати подію
ЄВГЕН ХМАРА
25 квітня 2023

ЄВГЕН ХМАРА

Ціна: 350-1190 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
350-1190 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ЄВГЕН ХМАРА"

25 квіт., вівторок

Про подію

Євген Хмара у Львові - найкращий український піаніст сучасності

Окремі представники сучасної української музики отримують можливість піти в мейнстрім і там зайняти свою нішу, виключно завдяки виробленню власного підходу до створення композицій та працьовитості. У всякому разі, так було з Євгеном Хмарою, талановитим мульти інструменталістом. Його вміння в музичній імпровізації настільки великі, що він навіть має Голлівудську премію, що відзначає його значні навички. Оцінити пишність його таланту гідно можна буде у Львівському національному академічному театрі опери та балету 25 квітня 2023 року. Купити квитки на захід можна на сайті в кілька кліків.

Хто такий цей віртуоз і чого чекати від концерту?

Євген Хмара - музикант, виступ якого однозначно гідний відвідування з декількох причин. По-перше, чоловік має статус YAMAHA ARTIST, що свідчить про ідеальне володінні фортепіано конкретно фірми YAMAHA.

По-друге, це не просто виконавець, а піаніст-віртуоз, якого із задоволенням запрошують на різні пісенні телешоу (основна його робоча діяльність зараз - гра на роялі в програмі «Х-Фактор»), концерти зірок для акомпономування. Також слід сказати, що він був фіналістом одного з сезонів шоу «Україна має талант», з гідністю представивши світ фортепіанної музики всій країні.
Третя причина - кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюючих один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле. Він знає, як зробити так, щоб абсолютно різні інструменти спрацювалися як єдиний механізм, здивувавши звучанням всіх в залі. Цей хлопець обожнює експерименти, а в поєднанні з ідеальним володінням своїм робочим пристосуванням це виглядає неймовірно і динамічно.

У концертній програмі будуть задіяні такі особливості:

  • Оркестр;
  • Рок-бенд;
  • Саксофонні партії;
  • Вокальні партії;
  • Струнний квартет.

В цілому, в ході виступу на сцені з'явиться близько ста різноманітних артистів. Програма заходу ще нова, але Євген відрепетирував всі аспекти аж до найдрібніших деталей, тому буде як завжди прекрасно і атмосферно. Купити квитки на захід можна за ціною 350-1190 грн, або ж замовити доставку на нашому сайті.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код