Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
ROCK SYMPHONY
26 вересня сб. 19:00

ROCK SYMPHONY

Ціна: 850-1550 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
850-1550 грн
Купити квиток
До події залишилося 51 день 13 годин 57 хвилин
ROCK SYMPHONY
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 26 вересня
Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

ROCK SYMPHONY у Львові!

26 вересня 2020 року Львівський національний академічний театр опери і балету чекає вас на концерт ROCK SYMPHONY. Невимовний тандем з більш ніж ста артистами на одній сцені, це сила звуку, магія музичних хвиль, яку люблять і цінують абсолютно всеі: діти, підлітки, молодь, чоловіки, жінки! Квитки можна купити на нашому сайті або ж замовити доставку в зручне для вас місце. Вартість квитків на шоу від 350 до 1200 гривень.

Неймовірне концертне шоу

Вони презентують абсолютно нове трактування великих світових хітів. Об'єднане звучання великого симфонічного оркестру, хору та рок-бенду, як величезна потужна музична феєрія. Сукупність сценографії, продуманість режисури, спецефекти фокусують погляд на сцені і викликають яскраві емоції у глядачів.

Самі композиції плавно переходять від однієї до іншої, що створює відчуття монолітності твору і викликають різну палітру почуттів - від захвату до ліричної насолоди. Тільки не розслабляйтеся, адже в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал. Чудове виконання зливає глядачів і артистів воєдино з музикою, приносить задоволення, натхнення і ще надовго залишиться у ваших серцях!

Нова програма в двох відділеннях з антрактом.

Інші дати
26 вер., субота
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення