Категорії Інформація
Каси Додати подію
14 березня 2026 сб. 16:00

Мюзикл «Панна Францішка»

Ціна: 280-850 грн

Львівська національна філармонія
вул. Мирослава Скорика, 7
Купити квиток
280-850 грн
Купити квиток
До події залишилося 14 днів 21 година 27 хвилин
Мюзикл «Панна Францішка»
16:00 14 березня
Львівська національна філармонія
вул. Мирослава Скорика, 7

Про подію

Мюзикл «Панна Францішка» у Львові

В суботу 14 березня 2026 року Львівська Національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує до себе глядачів на феєричний мюзикл «ПАННА ФРАНЦІШКА» — це романтична та водночас драматична історія галицького кохання, в основу якого лягла музика Богдана Весоловського та інших галицьких композиторів. Мюзикл отримав спеціальний приз від Європейського фонду культури.

Мюзикл «Панна Францішка»

Вся історія бере початок у районі Клепарова за так званими «Рогатками» у Львові. Віддавна тут мешкали львівські батяри та різноманітний трудовий люд. Мабуть, саме десь у затінку садочків верхнього Клепарова і народилось пристрасне кохання молодого легіня-перукаря та спокусливої красуні, дочки місцевого мʼясника — панни Францішки.

Проте, коли батько дівчини дізнався, що перукар має серйозну надію стати його зятем, відмовив категорично.

Розпач охопив закоханих. Тікати? Погодитись з долею? Таємно одружитись? Варіантів було багато. Проте доля вирішила інакше… На мюзиклі час ніби зупинився! Публіка забула про щоденні справи, переживання та занурилась у захопливу й дивовижну музично-романтичну історію, яка хоч і закінчилась трагічно, проте довела, що кохання — це найсильніше почуття, яке залишається сильним і вірним до кінця.

Ім’я Богдана Весоловського було добре відоме у світі — його називали королем української танцювальної музики. Він поєднав вишукану європейську мелодику з українськими текстами.

Неймовірної краси музика мюзиклу з перших нот захоплює своєю легкістю, простотою та мелодійністю з легкими джазовими відтінками.

Як саме завершилась історія?.. Приходьте — дізнаєтесь!

Щоб потрапити на мюзикл «Панна Францішка» у Львові, купуйте квитки на сайті та в касах міста. Чимало інших яскравих подій шукайте на наших сторінках.

Куди сходити увечері 14 березня у Львові? На феєричний мюзикл «Панна Францішка»!

  1. Головні ролі грають талановиті актори театру та кіно
  2. Нова музична інтерпретація знаменитого шедевру
  3. Живий оркестр музикантів-віртуозів
  4. Музика Богдана Весоловського та інших галицьких композиторів
  5. Заряд позитивних емоцій та гарного романтичного настрою

Пам'ятайте: кожен квиток — це допомога нашим Збройним силам, які дають нам змогу насолоджуватися мистецтвом!

Виконавці:
мама — Народна артистка України Наталя Лемішка
батько — Святослав Костецький
Францішка — Марія Лемішка
фризер — Андрій Оленин
кум — Василь Піх
академічний симфонічний оркестр — диригент Андрій Аркуша
режисер — Світлана Умриш

Інші дати
14 бер., субота
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код