Рус Укр Eng
21 квітня Нд. 19:00

2019: Музична Одіссея. Lumos Orchestra

300-380 грн

Львовская областная Филармония
Львов, ул. Чайковского 7
Купити квиток
300-380 грн
Купити квиток
До події залишилося 31 день 0 годин 24 хвилини
2019: Музична Одіссея. Lumos Orchestra
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 21 квітня
Львовская областная Филармония
Львов, ул. Чайковского 7

Про подію

Ймовірність, що у Всесвіті ми одні — дорівнює нулю» («Проект «Синя книга»).

Усю свою історію людство спрямовувало погляди до зірок: з надією, в очікуванні чи із вічним питанням — а що там?

Подорож у незвідане у пошуках нового знання та відкриттів, нових зустрічей — в основі допитливого людського єства.

Тож розширювати горизонти, контактувати із позаземним та осмислювати долю людства у нашу космічну еру: все це можливе разом із LUMOS Orchestra на концерті позаземної музики з відомих фантастичних кіносаг.

Музична Одіссея 21 квітня о 19:00 стартує від земної орбіти (або із зали Львівської філармонії =) у глибини космосу до героїв фільмів та серіалів «Аватар», «Інтерстеллар», «П’ятий елемент», «Зоряні війни», «Іншопланетянин», «Прибуття», «Вартові галактики», «Космічна Одіссея 2001», «Люди в чорному», «Зоряний шлях», «Чужий», «Прометей», «Зоряна брама», «Вавилон 5», «Район № 9», «Контакт», «Доктор Хто», «Марс атакує» та інші.

Гід та навігатор подорожі — LUMOS Orchestra: перший український саундтрековий симфонічний оркестр, що концертує з музикою до кінофільмів, серіалів, анімації та відеоігор ще з 2010 року. У доробці колективу більше 600 різноманітних саундтреків, великі тематичні концерти по «Володарю Перснів», «Гаррі Поттеру», «Зоряним Війнам», «Доктору Хто», мультфільмам студії Disney. Кожен проект колективу — завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями та костюмами, атмосферні інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99