Рус Укр Eng
29 серпня чт. 18:00

Летюча миша

50-1000 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
50-1000 грн
Купити квиток
До події залишилося 3 дні 19 годин 51 хвилина
Летюча миша
Тривалість події — 180 хвилин.
18:00 29 серпня
Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Летюча миша: класична німецька оперета знову у Львові!

Геніальний Йоганн Штраус за своє життя написав безліч видатних творів, але найкраще глядачам і критикам запам'яталася саме Летюча миша. Адже, написана всього за кілька тижнів, вона відображає основні людські пороки, проблеми сім'ї та взаємодії з іншими. Досить простий сюжет вражає по сьогоднішній день, а тому дану оперету, що відноситься до типу лібрето, охоче ставлять на всіх театральних сценах України. Купити квиток можна за 50-700 гривень.

Інтригуючий і яскравий на події спектакль з неймовірною розв'язкою

Головною героїнею твору «Летюча миша» є жінка на ім'я Розалінда. Вона є дружиною Генріха, відомого ловеласа. Вирушаючи на бал, він і гадки не має про те, що зустріне там чарівну незнайомку в дивному вбранні, яка одним своїм виглядом забере у нього серце. У пориві почуттів, Генріх дарує їй свій годинник, обіцяючи одружитися з нею і просячи дочекатися його, поки він не покине в'язницю, відсидівши належне за бійку. На цій, здавалося б, зворушливій ноті вони прощаються, а потім події починають розвиватися з шаленою швидкістю. Адже, опинившись на волі, Генріх раптом дізнається, що подарував власний годинник не якійсь незнайомці, а власній дружині, яку не впізнав в новому вбранні.

Діючі особи:

  • Олег Лихач;
  • Любов Качала;
  • Анастасія Кортуняк;
  • Анна Носова;
  • Олеся Бурбела і інші.

Добре провести час і розгадати цей заплутаний клубок інтриг можна лише придбавши квитки для себе і своїх близьких на сайті нашої львівської афіші.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення