Рус Укр Eng
Лебедине озеро

Лебедине озеро

21 січня 2018
неділя , 18:00
Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете вибрати іншу дату, натиснувши сюди
150 - 1400 грн
Лебедине озеро
Тривалість події — 150 хвилин.

Про подію

Класика - Лебедине озеро на сцені Львівського театру!

З 14 грудня по 17 січня Львівський театр опери та балету дарує всім шанувальникам класики зимову феєрію Лебедине озеро. Є ряд творів мистецтва, які будуть жити завжди в серцях глядачів, одне з таких - «Лебедине озеро». Вперше, творіння Петра Чайковського було запропоновано прихильникам балету в 1877 році на сцені Московського театру. Сьогодні - це опера, яка має найбільшу кількість редакцій і постановок. Подивитися і відчути світову класику досить просто. Досить купити квитки на нашому сайті, замовити з доставкою або придбати в касах Львова. Ціна квитків від 50 до 1400 гривень.

Про що розповідає балет-класика

Головне почуття цієї опери - любов. Але вона не одногранная. Петро Чайковський трактує любов, як диво, наповнене болем і зрадою. Заради чистого почуття, навіть Принц готовий взяти участь в смертному поєдинку, з якого він виходить переможцем.

Саме в запропонованій опері, з'являється вишуканий і ніжний лебідь, який внаслідок, стає загальноприйнятим символом балету. Лебідь - символізує містичну сутність, яка дуже граціозна, лагідна і пластична - дівчина-птах.

«Лебедине озеро» - це безперечна класика світового балету, відвідати яку повинен кожен. Подаруйте собі та своїм близьким зимову феєрію у виконанні кращих артистів України на сцені львівської опери.

Інші дати
14 груд., пʼятниця
16 груд., неділя
16 січ., середа
15 лют., пʼятниця
17 лют., неділя
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99