Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
27 травня ср. 18:00

ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО

Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 50-500 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
Тривалість події — 150 хвилин.

Про подію

Класика - Лебедине озеро на сцені Львівського театру!

27 травня 2020 Львівський театр опери та балету дарує всім шанувальникам класики зимову феєрію Лебедине озеро. Є ряд творів мистецтва, які будуть жити завжди в серцях глядачів, одне з таких - «Лебедине озеро». Вперше, творіння Петра Чайковського було запропоновано прихильникам балету в 1877 році на сцені Московського театру. Сьогодні - це опера, яка має найбільшу кількість редакцій і постановок. Подивитися і відчути світову класику досить просто. Досить купити квитки на нашому сайті, замовити з доставкою або придбати в касах Львова. Ціна квитків від 50 до 1400 гривень.

Про що розповідає балет-класика

Головне почуття цієї опери - любов. Але вона не одногранная. Петро Чайковський трактує любов, як диво, наповнене болем і зрадою. Заради чистого почуття, навіть Принц готовий взяти участь в смертному поєдинку, з якого він виходить переможцем.

Саме в запропонованій опері, з'являється вишуканий і ніжний лебідь, який внаслідок, стає загальноприйнятим символом балету. Лебідь - символізує містичну сутність, яка дуже граціозна, лагідна і пластична - дівчина-птах.

«Лебедине озеро» - це безперечна класика світового балету, відвідати яку повинен кожен. Подаруйте собі та своїм близьким зимову феєрію у виконанні кращих артистів України на сцені львівської опери.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення