Рус Укр Eng
Категорії Інформація
KRUTЬ
12 травня 2021 ср. 19:00

KRUTЬ

Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете вибрати іншу дату, натиснувши сюди
Ціна: 190-450 грн

Львівська національна філармонія
м. Львів, вул. Чайковського, 7
KRUTЬ

Про подію

KRUTЬ у Львові!

12 травня співачка та бандуристка Марина Круть (KRUTЬ) виступить із великою сольною програмою у Львівській національній філармонії, де презентує нові пісні та улюблені треки з минулих альбомів.
 
Кожен концерт KRUTЬ – це свобода думки та музики. У своїй творчості Марина Круть продовжує традиції бандури та її культурної спадщини, проте робить це із значною поправкою на сучасні реалії у саунд-дизайні та звуковій оболонці кожної пісні. Пронизлива до струн душі лірика, чуттєвий чарівний голос та винахідливі аранжування – ось основні елементи фірмового звучання KRUTЬ. Досконала суміш різних жанрів у піснях – від етніки та класики до соулу та поп-музики робить кожен трек незабутнім.
 
Саме експерименти та незабутній вокал принесли Марині Круть успіх на Нацвідборі Євробачення у 2020 році, а її ЕР «Albino» (2019) неодноразово визначали музичні критики та експерти як один із самобутніших релізів 2019 року.
«99», «ОК», «Кімната», «Забери мене до себе на Різдво», «Дівчинко», «Хто я», «Скажи мені» – кожна з цих пісень зі своїм всесвітом та власною історією ще раз прозвучить для кожного слухача. Живе виконання на звуки 65 струн не залишать нікого байдужим.

Інші дати
12 трав., середа
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення