Рус Укр Eng
Георгій Матвіїв

Георгій Матвіїв

24 лютого 2018
субота , 15:00
Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
100-300 грн
Георгій Матвіїв

Про подію

Георгій Матвіїв — винахідник цілої низки нових унікальних сучасних прийомів гри на бандурі. Композитор та виконавець, викладач Одеської Національної Музичної Академії ім. А. В. Нежданової, а також лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів.

На сьогоднішній день Георгій записав і випустив чотири авторські альбоми. Його непересічний талант та творчість мали нагоду оцінити слухачі по всій Україні та за її межами (Франція, Австрія, Польща, Німеччина, Данія, Чехія, Словаччина, Словенія, Румунія і Білорусія).

У 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки що єдиним українським музикантом, який взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі, де музикантів відбирають за принципом «один музикант з однієї Європейської країни».

В руках Георгія бандура звучить як справжній оркестр. Його концерт — можливість відчути результат еволюції бандурного мистецтва, адже такою бандуру ви ще не чули! Переконайтеся в цьому самі!

Авторська інструментальна музика композитора написана в стилях імпресіонізм, блюз, джаз і звучатиме у супроводі ексклюзивного відеоряду на великому екрані.

Гості концерту — лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Вікторія Гамар та Юлія Когут (бандура, вокал).

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99