Категорії Інформація
Каси Додати подію
Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди
19 березня 2023

Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ЦИРК»
Ціна: 100-200 грн

Львівський Цирк
вул. Городоцька, 83, Львів

Про подію

Цирк на воді «Waterland» презентує шоу «Таємниці Атлантиди» у Львові

З 11 лютого у Львівському цирку виступатимуть неймовірні артисти «Waterland». Вони привезли до Львова чарівну дитячу виставу «Таємниці Атлантиди», щоб занурити глядачів у таємниці водної стихії, познайомити з русалками та іншими чарівними істотами. Не обійдеться у виставі й без кохання.

Незвичайна подія тим, що вона пронизана цирковими елементами,  танцями фантастичних фонтанів та лазерними ефектами, які гармонійно вписуються у канву сюжету. Тож не дивно, чому шоу «Таємниці Атлантиди» отримало безліч позитивних відгуків як в Україні, так і за кордоном.

Обов’язково приходьте на подію всією родиною, бо це справжня казка, яка подарує незабутні позитивні враження.  Тож вибирайте зручну дату та купуйте квитки.

Про «Waterland» та їх шоу «Таємниці Атлантиди»

Якщо ви шанувальник цирку та мешкаєте у Львові, то вам буде цікаво вивчити афішу з подіями у місті. А ось куди ми точно радимо сходити всією сім'єю, так це на шоу «Таємниці Атлантиди» від аквацирку «Waterland».

Ця вистава приголомшить вас лазерним шоу та балетом на воді, звуковими ефектами, унікальною сценою, що може трансформуватися у дивовижні різнокольорові фонтани. Ба більше, у шоу використовують величезний басейн, який вміщує 170 тонн води. Це справжня фантастика!

Чекаємо на вас!

У випадку повітряної тривоги під час вистави дійство буде зупинено та всім присутнім необхідно перейти в укриття.

Після відбою повітряної тривоги виставу буде продовжено.

Якщо повітряна тривога буде довго тривалою - вистава буде скасована, а квитки будуть дійсними на наступну дату (про це повідомлятиме особисто адміністрація сайту продажу квитків та адміністрація Цирку).

З одним дорослим пропускається безкоштовно одна дитина віком до 5 років, при наданні документа, що підтверджує вік дитини.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код