Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди
31 липня - 08 серпня 2021

Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди

Ціна: 100-350 грн

Львівський Цирк
вул. Городоцька, 83, Львів
Вибрати дату

Замовити квитки на "Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди"

Тривалість події — 120 хвилин.
31 лип., субота
01 серп., неділя
07 серп., субота
08 серп., неділя

Про подію

Цирк на воді WATERLAND у Львові!

З 10 липня по 8 серпня 2021 року у Львівському цирку відбудеться захоплююче шоу “Таємниці Атлантиди” від цирку на воді WATERLAND! Це буде незабутня подія і враження для дітей та дорослих! 0ригінальні складні номери, цікаве режисерське рішення та яскраві костюми - ось рецепт нашої циркової феєрії для всієї сім'ї!

Додайте до цього фонтани висотою 24 метри, 170 тон води у величезному басейні, на який перетвориться арена цирку, LED-екрани і сучасний звук та світло!

Циркове шоу “Таємниці Атлантиди”

Уявіть унікальну сцену-трансформер, яка здіймає вгору тисячі кольорових фонтанів вони розсиплються на мільйони яскравих крапель казкового дощу, і у вас перехопить дух від незабутнього видовища!

Прекрасні русалки готові підкорити ваше серце надзвичайними польотами, ведмідь здивує своїми вміннями, а морський котик стане кульмінацією нашої програми. Зірки, що будуть відбиватися у воді, розкажуть вам незабутню історію кохання! Аква-балет, лазерне шоу і море вражень! Такого цирку ви ще не бачили!

Щоб потрапити на шоу “Таємниці Атлантиди” від цирку на воді WATERLAND, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 100 до 350 гривень. Ще більше циркових вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Львові? На шоу “Таємниці Атлантиди” від цирку на воді WATERLAND!

  1. Надзвичайне видовище
  2. Сучасне технологічне шоу
  3. Майстерні оригінальні номери
Попереднє замовлення