Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 квітня - 30 травня 2021

Богема

Ціна: 75-500 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Вибрати дату

Замовити квитки на "Богема"

Тривалість події — 150 хвилин.
23 квіт., пʼятниця
30 трав., неділя

Про подію

Відома «Богема» знову на сцені Львівського театру!

Львівський національний академічний театр опери та балету 13 червня 2020 року готовий представити глядачам свою інтерпретацію відомої п'єси італійця Джакомо Пуччіні - Богема. Це одна з найбільш ліричних постановок у всій історії європейської драматургії, адже в ній стільки до болю знайомих моментів, людей, ситуацій, емоцій. А на додаток до цього гарні декорації, костюми, які відповідають часовим межам, і прекрасні голоси оперних співаків і співачок. Все, що потрібно зробити гостям - купити квитки на спектакль і прийти на нього.

6 цікавих фактів про витвір

1 факт пов'язаний з назвою п'єси. Словом «богема» позначають театральні та літературні кола, так звану «творчу інтелігенцію». Саме це слово точно описує події в сюжеті, де все починається з опису бідних художника і поета. Пізніше з'являються музикант, філософ, танцівниці кабаре та інші.

2 факт - згідно з дослідженнями, ця постановка входить в число 48 найпопулярніших і виконуваних у всьому світі (і в Україні в тому числі).

3 факт - спектакль ставлять в різних театральних студіях з 1896 року, тобто більше 120 років.

4 факт - практично всі герої і місця, описані в спектаклі, мають реальні прототипи. Так кафе «Момю» дійсно існувало і було одним з улюблених місць представників богеми в Парижі. А серед героїв були такі:

  • поет Рудольф;
  • художник Марсель;
  • музикант Шонар;
  • сержант Таможенний;
  • Парпіньоль;  
  • актриса Мюзетта;
  • квіткарка Мімі;
  • філософ Коллен;
  • домогосподар Бенуа, ін.

5 факт - Джакомо Пуччіні зумів дуже тонко і точно передати атмосферу Парижа, Святвечора, Латинського кварталу і мансарди, де живуть і часто збираються творчі особистості. Йому вдалося показати життя молодих і талановитих людей без прикрас, але по-своєму красиво і цікаво.

6 факт - в опері немає важливого елемента - увертюри. Але є 4 акти, де музика і лібрето дійсно становлять одне ціле і змінюються в залежності від сцени, атмосфери і настрою героїв. Так в поданні присутні і лірично-сентиментальні мелодії, і енергійні, живі мотиви, і радісні композиції, а в кінці все закінчується трагічно-траурними нотами. І таке реально не слід пропускати, тому не забудьте замовити квитки на постановку у Львові не тільки собі, а й своїм рідним, коханим.

Попереднє замовлення