Рус Укр Eng
Категорії Інформація
01 червня 2021

Богема

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 75 - 500 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Відома «Богема» знову на сцені Львівського театру!

Львівський національний академічний театр опери та балету 13 червня 2020 року готовий представити глядачам свою інтерпретацію відомої п'єси італійця Джакомо Пуччіні - Богема. Це одна з найбільш ліричних постановок у всій історії європейської драматургії, адже в ній стільки до болю знайомих моментів, людей, ситуацій, емоцій. А на додаток до цього гарні декорації, костюми, які відповідають часовим межам, і прекрасні голоси оперних співаків і співачок. Все, що потрібно зробити гостям - купити квитки на спектакль і прийти на нього.

6 цікавих фактів про витвір

1 факт пов'язаний з назвою п'єси. Словом «богема» позначають театральні та літературні кола, так звану «творчу інтелігенцію». Саме це слово точно описує події в сюжеті, де все починається з опису бідних художника і поета. Пізніше з'являються музикант, філософ, танцівниці кабаре та інші.

2 факт - згідно з дослідженнями, ця постановка входить в число 48 найпопулярніших і виконуваних у всьому світі (і в Україні в тому числі).

3 факт - спектакль ставлять в різних театральних студіях з 1896 року, тобто більше 120 років.

4 факт - практично всі герої і місця, описані в спектаклі, мають реальні прототипи. Так кафе «Момю» дійсно існувало і було одним з улюблених місць представників богеми в Парижі. А серед героїв були такі:

  • поет Рудольф;
  • художник Марсель;
  • музикант Шонар;
  • сержант Таможенний;
  • Парпіньоль;  
  • актриса Мюзетта;
  • квіткарка Мімі;
  • філософ Коллен;
  • домогосподар Бенуа, ін.

5 факт - Джакомо Пуччіні зумів дуже тонко і точно передати атмосферу Парижа, Святвечора, Латинського кварталу і мансарди, де живуть і часто збираються творчі особистості. Йому вдалося показати життя молодих і талановитих людей без прикрас, але по-своєму красиво і цікаво.

6 факт - в опері немає важливого елемента - увертюри. Але є 4 акти, де музика і лібрето дійсно становлять одне ціле і змінюються в залежності від сцени, атмосфери і настрою героїв. Так в поданні присутні і лірично-сентиментальні мелодії, і енергійні, живі мотиви, і радісні композиції, а в кінці все закінчується трагічно-траурними нотами. І таке реально не слід пропускати, тому не забудьте замовити квитки на постановку у Львові не тільки собі, а й своїм рідним, коханим.

Попереднє замовлення