Категорії Інформація
Каси Додати подію
Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»
09 червня 2024

Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»

Ціна: 150-300 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
150-300 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»"

09 черв., неділя

Про подію

Благодійний фонд «Запорука» та Арсен Мірзоян запрошують на найтепліший велопробіг у Львові – «Кручу педалі, щоб вони жили», який відбудеться 9 червня.

Щорічно фонд організовує велике родинне свято, яке об'єднує тисячі людей навколо спільної мети – підтримки дітей, що лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі (ЗУСДМЦ).

Цього року відбудеться VII благодійний велопробіг, в межах якого організатори з учасниками збиратимуть 1 000 000 гривень на спеціалізований простір у ЗУСДМЦ для дітей з онкологічними захворюваннями. На зібрані кошти створять маніпуляційний кабінет з можливістю хірургічного втручання, у якому будуть робити якісну діагностику та процедури для стабілізації стану дітей.

Купуючи квиток на подію, ви робите внесок, що наближатиме досягнення спільної благодійної мети.

Захід починається з бадьорої руханки у центрі міста, після чого учасники велопробігу відправляться у маленьку подорож містом Лева від Площі Ринок до вулиці Липинського і назад.

Під час події на локації велопробігу працюватиме ярмарок, де можна провести час з друзями, поласувати смаколиками і придбати яскравий мерч на спогад про цей день.

Кількість учасників обмежена – встигніть придбати свій квиток на найдобріший велопробіг цього літа.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код