Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
Бетовен-250. Андрій Макаревич
27 вересня 2020

Бетовен-250. Андрій Макаревич

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 100-150 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Андрій Макаревич "Бетховена-250" у Львівському органному залі

До ювілею великого композитора.
ТА-ДА-ДА-ДААА. Композитор, який написав чотири найбільш впізнавані ноти в історії музики. Людвіг ван Бетовен вважається одним з найбільших композиторів усіх часів. Цього року йому виповнюється 250 років! Ми приєднуємось до всесвітнього святкування дня народження музичного генія. Бетовен започаткував нову епоху в музичному мистецтві. Напевно не знайдеться жодного композитора, який не опирався на здобутки цього великого майстра драматургії. Його творчість - це торжество людського духу і перемога добра над злом. 
Одного разу австрійський композитор Антон Діабеллі задумав видати твір, написаний зусиллями багатьох композиторів. Діабеллі розіслав ноти свого вальсу багатьом колегам з проханням написати на нього варіації. Такого листа отримав і Людвіг ван Бетовен. І створив монументальний твір. Скромну тему вальсу Бетовен перевтілив у 33 мніатюри, дуже різні за характером, але об’єднані однією драматургічною лінією.
Варіації на вальс Діабеллі стали вершиною творчості Бетовена для фортепіано соло. В Органному залі весь цикл впродовж одного концерту виконає львівський віртуоз Андрій Макаревич.
 
Андрій Макаревич - фортепіано 
 
Л. Бетовен - Варіації на вальс Діабеллі op. 120
 
Тривалість: 1 год.
Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!
 
Про карантинні обмеження та інше:
Постанова Кабінету Міністрів # 392 від 20 травня 2020 року (зі змінами від 8 липня 2020 року) - щодо послаблень в галузі культури
Протокол # 30 Обласної комісіі ТЕБ і НС - «Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м»
 
Попереднє замовлення