Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Майстер клас малювання картин з вином
27 травня - 18 червня 2022

Майстер клас малювання картин з вином

Ціна: 500 грн

Арт-студія Простір Мрій
Арт-студія Простір Мрій
Вибрати дату

Замовити квитки на "Майстер клас малювання картин з вином"

Тривалість події — 150 хвилин.
27 трав., пʼятниця
28 трав., субота
31 трав., вівторок
03 черв., пʼятниця
04 черв., субота
07 черв., вівторок
10 черв., пʼятниця
11 черв., субота
14 черв., вівторок
17 черв., пʼятниця
18 черв., субота

Про подію

Це майстер-клас з малювання картин з вином у затишній арт-студії. Ми навчимо малювати картину за 2,5 години, навіть якщо ви раніше ніколи не малювали. На нашему маленькому занятті з експрес курсу навчання малювання картини ви зможете не тільки навчитися малювати картину, а ще отримаєте задоволення від самої атмосфери та процессу.

Майстер-клас — - для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином.

Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал.

Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у невеликій групі.

Художник буде писати картину, а учасник — змальовувати або малювати її у на свій смак. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме клієнту. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу.

Тему майстер-класу вибирає художник. Про неї повідомлять заздалегідь на сайті організатора, соц.мережах або по запиту на вайбеп, телеграм, месененджер. Якщо учасник захоче малювати щось інше, він зможе відвідати заняття в інший день.

У вартість входить

- матеріали : Відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно.

- Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям подадуть чай або каву.

Тривалість - 2.5 години

Заняття проводять вакциновані художники з дотриманням усіх норм.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код