Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
АРСЕН МІРЗОЯН. НОВИЙ АЛЬБОМ
20 грудня 2021

АРСЕН МІРЗОЯН. НОВИЙ АЛЬБОМ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 540-1390 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Арсен Мірзоян у Львові!

20 грудня 2021 року у Театрі опери та балету зустрічайте великий сольний концерт Арсена Мірзояна у Львові і презентацію його нового альбому. Захід присвячено 10-річному ювілею сольної творчості співака, який минулого року отримав звання заслуженого артиста України. Мелодійний, чуттєвий, харизматичний Арсен Мірзоян завжди любив змішувати ліричну поезію та гітарні риффи. Він автор музики і слів чи не всіх своїх композицій, і новий лонгплей теж не став виключенням. Сам співак каже, що це буде виступ, чесний до останньої ноти. І це не гучні слова, адже творчість Арсена Мірзояна - це завжди особисті історії та почуття.

Великий сольний концерт і презентація нового альбому

Чудовий ювілейний концерт співака у Львівській опері - це ще одна можливість послухати нові та улюблені пісні і відчути силу чоловічої харизми Арсена Мірзояна наживо. За його плечима довга дорога до популярності, а попереду чимало нових звершень. Проте головне для артиста  - ділитися зі своїми слухачами. Тому запрошуємо на неповторно теплий та атмосферний вечір, наповнений сюрпризами!

Щоб потрапити на концерт Арсена Мірзояна у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Куди піти з дівчиною у Львові? На концерт Арсена Мірзояна!

  1. Спіймати романтичний настрій
  2. Послухати пісні з нового альбому
  3. Привітати співака з творчим ювілеєм

Арсен Мірзоян пісні:

  • “Джеральдіна”
  • “Ідіоти”
  • “Намалюю зиму”
  • “Подружка”
  • “Вінні-Пух”
  • “Не Магеллан”
  • “Можеш як...”
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код