Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ансамбль ім. П. Вірського
04 жовтня 2022

Ансамбль ім. П. Вірського

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 490-890 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Ансамбль танцю ім. Павла Вірського у Львові!

4 жовтня 2022 року у Львівській опері відбудеться концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського у Львові! За довгий час існування цей колектив став справжньою танцювальною гордістю України. Він подарує вам свою філігранну майстерність та неймовірне задоволення. Це буде вершина танцювального мистецтва! Ансамбль широко відомий за межами нашої країни, а кожен його номер - справжній шедевр, який підкорює серця глядачів з першого ж руху.

Великий сольний концерт у Львівській опері

Вас зачарує артистизм і майстерність наших солістів та нестримна енергетика їхнього виконання. Традиційні народні танці будуть подані в оригінальній інтерпретації, а унікальні костюми виконавців посилять колорит українського народного мистецтва. Не пропустіть унікальну можливість побачити на власні очі легендарний колектив та його кращі номери!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт танцювального ансамблю ім. Вірського у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Де побачити майстерні українські танці у Львові? На концерті ансамблю танцю ім. Павла ВІРСЬКОГО!

  1. Краще і улюблене з творчого надбання
  2. Колектив з багатолітньою історією
  3. Авторська інтерпретація та філігранне виконання
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код