Рус Укр Eng
Wszystko
30 марта 2019

Wszystko

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
150-250 грн

Городской дворец культуры им. Гната Хоткевича
г. Львов, ул. Кушевича, 1

О событии

Після довгої зими так хочеться зустрітися теплою компанією у затишному місці.

Саме тому Вокально-інструментальний квінтет української пісні львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича «Wszystko» запрошує до себе в гості! По-музичному зустріти весну у добрій компанії з українською піснею можна 30-го березня у міському Палаці Культури ім. Г. ХОТКЕВИЧА (Львів. Кушевича 1) о 18.00.

Вокально-інструментальний квінтет української пісні львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича «Wszystko» давно відомий для великого кола вибагливих слухачів.

В своїй творчості хлопці цікаво інтерпретують та і вдало демонструють своє бачення української музики від 30-х років ХХ століття, золотої естради 70х-80-х, до музики сьогодення, яку теж стилізують і грають в непередбачуваних аранжуваннях.

Ансамбль вже давно підкорив серця львів’ян та гостей міста, не цураючись нести українську пісню не тільки з великих сцен, а і у затишних Львівських пабах.

Не так давно хлопці стали одним з найкращих колективів, що виконують ретро-музику в Україні, отримавши відзнаку з рук видатного композитора Мирослава Скорика.

Вокаліст гурту, Зіновій Карач (учасник проектів Голос Країни-8 та «Notre Dam de Paris. Le Concert») та ансамбль Wszystko у поєднанні з оригінальними аранжуваннями вже давно відомих, і давно забутих відомих українських пісень неодмінно створять для вас прекрасний весняний настрій.

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99