Рус Укр Eng
05 декабря

Время и Стекло

640-1800 грн

Клуб «Малевич»
г. Львов, пр-т Вячеслава Черновола, 2
Купить билет

Билеты на "Время и Стекло"

Продолжительность события — 120 минут.
05 дек., четверг
20:00
640-1800 грн
Купить билет

О событии

Гурт «Время и Стекло» влаштовує гучну музичну тусовку у Львові! 5 грудня 2019 року нестримна енергія VISLOVO захопить Malevich Concert Arena

Усередині них живе енергія абсолютної свободи, яка «заражає» людей по всьому світу. Їхня музика викликає звикання, а кліпи хочеться переглядати мільйони разів. Музичні трендсеттери і хітмейкери Надя та Позитив — самі собі бренд! Вони створили свій впізнаваний стиль і лише їм під силу керувати потужною енергією VISLOVO. Вона не піддається поясненню, її не впіймати й не підпорядкувати. Її можна тільки відчути, а потім поділитися з усіма.

VISLOVO — це яскрава стрітстайл-вечірка цієї осені від головних по крутих тусовках — групи «Время и Стекло»! Піддайся заряду музики й увірвися в крутий рух під треки з нового альбому.

Режисерами-постановниками масштабного шоу стануть Наталя Лисенкова, Наталя Рівненська та Марія Григоращенко, які працюють над створенням номерів для ТБ-проектів і концертів популярних українських артистів. Нещодавно режисерки створили частину перфомансу для виступу співачки Pink на премії Brit Awards.

Це буде VISLOVO!

Предварительный заказ