Категории Информация
Кассы Добавить событие
19 апреля - 02 мая 2024

Выставка Зоряны Базилевич "Живые и удивительные"

Цена: 30 грн

Львовский органный зал
г. Львов, ул. Степана Бандеры, 8
Выбрать дату

Заказать билеты на "Выставка Зоряны Базилевич "Живые и удивительные""

Продолжительность события — 60 минут.
19 - 30 апреля
01 - 02 мая

О событии

Виставка живопису Зоряни Базилевич “Живі та дивні” – це підбірка живописних робіт авторки за останніх кілька років, в яких грань між реальними і вигаданими образами тонка й умовна. Тут папір стає місцем, де справжні події зустрічаються з внутрішнім сприйняттям, а фарба і форма покликані передати душевні переживання чи емоції у вигляді символу. Їхнім завданням є проявити внутрішній світ авторки для інших. Але разом із цим – мистецтво спонукає до роздумів і пропонує насичене і багатошарове дослідження власного емоційного досвіду на межі реального і уявного.

Про художницю:

Зоряна Базилевич. Народилася і мешкає у Львові. Працює в різних жанрах: живопис, графіка, ілюстрація, колаж. Багато експерементує з техніками і темами, фарбами, формами, матріалами (олія, акрил, олівці, пасетль). У творчому доробку художниці декілька проілюстрованих книжок для дорослих та дітей. У 1992-1997 навчалася у Львівському державному коледжі прикладного та декоративного мистецтва імені Івана Труша. У 2001 році завершила навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка за фахом юрист. Протягом 20 років брала участь у групових всеукраїнських та міжнародних виставках. Має декілька персональних виставок:

2013 рік – персональна виставка живопису у Львівському палаці мистецтв

2016 рік – персональна виставка графіки у галереї “Щось цікаве” (м. Львів)

2018 рік – персональна виставка живопису на майданчику “МолодоЗелено” (м. Львів).

2020 рік – персональна виставка живопису в межах фестивалю "Шульцфест" (м. Дрогобич)

2023 рік – персональна виставка живопису в музеї Дрогобиччина ( м. Дрогобич)

2023 рік – персональна виставка живопису в Центрі Шептицького (м. Львів).

У 2014 році рЗоряна Базилевич озпочала навчання психотерапії та арттерапії. Здобувши освіту психолога та психотерапевта, веде приватну психотерапевтичну практику, арттерапевтичні групи та тренінги, одночасно не полишаючи творчості.

Виставка діє до 3 квітня, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком, який дає також право відвідування концертного залу. Квитки можна придбати у касі чи онлайн на сайті kontramarka.ua.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//

Предварительный заказ
Заявка на промо-код